Dow AgroSciences Polska

Warszawa, POLSKA

DOW AGROSCIENCES W POLSCE Dow AgroSciences Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu Dow AgroSciences LLC z siedzibą w Indianapolis w USA, należącego do The Dow Chemical Company. Dostarczamy na polski rynek środki ochrony roślin dla profesjonalnego rolnictwa oraz dla amatorów. DOW AGROSCIENCES NA ŚWIECIE Dow AgroSciences dzięki bardzo intensywnie prowadzonym pracom naukowo-badawczym jest jednym ze światowych liderów w opracowywaniu i wprowadzaniu na rynek środków ochrony roślin, produktów rolniczych oraz biotechnologicznych. Zatrudniamy ponad 8000 osób na całym świecie. Wartość obrotów przekracza 6 miliardów dolarów USA. ,
02-672 Warszawa
POLSKA

22 854 03 20fwrpols@dow.com
www.dowagro.pl

DOW AGROSCIENCES W POLSCE
Dow AgroSciences Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu Dow AgroSciences LLC z siedzibą w Indianapolis w USA, należącego do The Dow Chemical Company. Dostarczamy na polski rynek środki ochrony roślin dla profesjonalnego rolnictwa oraz dla amatorów.

DOW AGROSCIENCES NA ŚWIECIE
Dow AgroSciences dzięki bardzo intensywnie prowadzonym pracom naukowo-badawczym jest jednym ze światowych liderów w opracowywaniu i wprowadzaniu na rynek środków ochrony roślin, produktów rolniczych oraz biotechnologicznych. Zatrudniamy ponad 8000 osób na całym świecie. Wartość obrotów przekracza 6 miliardów dolarów USA.

Historia Dow AgroSciences rozpoczęła się w roku 1989 od połączenia działów środków ochrony roślin firm Dow Chemical Company oraz Eli Lilly and Company, w wyniku którego powstała firma DowElanco. W roku 1997 Dow Chemical Company zakupiło 100% akcji DowElanco i w związku z tym od roku 1998 firma zmieniła nazwę na Dow AgroSciences.
ADRES
Siedziba Dow AgroSciences Polska Sp. z o.o. mieści się w Warszawie przy ulicy Domaniewskiej 50A, 02-672 Warszawa. Nasz numer telefonu 22 854 03 20, a faksu 22 854 03 29, e-mail fwrpols@dow.com.

Polityka prywatności oraz regulamin korzystania z aplikacji mobilnej